طب جامع

درباره ما

عرضه جمع بندی تجربه ۷۰۰۰ ساله طب ایرانی اسلامی در قالب یک بسته آموزشی

مژده     مژده

این بسته آموزشی که حاصل تلاش ۱۵ ساله حکیم دکتر روازاده در جمع بندی منابع غنی طب ایرانی اسلامی می باشد شامل DVDهای صوتی تصویری و کتاب‌های آموزشی ویژه هر DVD می‌باشد و ارزش ریالی آن یک دهم ارزش ریالی دیگر بسته های آموزشی مشابه می باشد.

بجای هزینه های چند میلیونی دوره های حضوری که مستلزم دوری از منزل و هزینه اقامت در طی برگزاری دوره می باشد، با تهیه این بسته آموزشی بهترین اساتید را به خانه خود ببرید و بجای یکبار شنیدن از استاد، چندین بار فیلم های آموزشی را ببینید و دروس طب ایرانی اسلامی را مرور کنید.

در ضمن این مجموعه برای پزشکان، پیرا پزشکان و پرستاران محترم نیز بسیار مناسب بوده و پیشنهاد می شود با تهیه این بسته‌های آموزشی از این فرصت طلایی استفاده نمایند.

عموم مردم نیز می توانند با تهیه این بسته نسبت به یادگیری مبانی طب ایرانی اسلامی اقدام نمایند تا بدانند چگونه بود که نیاکان ما با انجام تدابیر و آموزه های حفظ الصحه از بیماریها پیشگری می کردند و در زمان بیماری به راحتی با داروهای طبیعی خود درمانی می کرند.

براستی که گذشتگانمان این حدیث گهر بار امام رضا (ع) را بدرستی عمل می کردند:

امام رضا (ع) می فرماید:

“انسان مکلف است در امور بهداشتی و سلامتی خویش جاهل نباشد و عذری از آن مورد پذیرش قرار نمی گیرد.”

لازم به ذکر است تمامی کسانی که علاقه مند به نشر و توسعه ی فرهنگ ایرانی اسلامی هستند و در این راستا به تکثیر سی دی های این بسته آموزشی همت می گمارند ؛ شرعاً، عرفاً و قانوناً مجاز به انجام این کار هستند، مشروط بر این که در قبال هدیه ی این سی دی ها به دیگران هیچ وجهی دریافت نکنند.

بسته آموزشی دوره مقدماتی(غیر حضوری) شامل مباحث زیر می‌باشد:

۱-شناخت امور طبیعیه(ارکان، مزاجها، اخلاط …) ۲- چگونه مزاج سالم و معتدلی داشته باشیم ۳- اصول تغذیه درست برای همه سنین(اطفال و پیران) ۴-آشنایی با ریشه‌های عمیق فلسفی طب ایرانی ۵- مروری بر احادیث اهل بیت(ع) درباره طب ایرانی ۶- تدابیر مسافران ۷- اصول صحیح روابط زناشویی ۸-شناخت خواص گیاهان دارویی، انواع خوراکی‌ها و کاربرد آنها ۹- تدبیر آراستگی و پاکیزگی ظاهر تن ۱۰- درمان چاقی و لاغری ۱۱- تدبیر مشکلات روحی-روانی و روش کسب آرامش ۱۲-نسخه‌های کاربردی در منزل ۱۳- تدابیر بارداری و شیردهی ۱۴-تدابیر حرکت و سکون،ورزش،خواب و بیداری ۱۵-تدابیر آب و هوا- فصول ۱۶-آموزش اعمال یداوی(انجام بادکش،دلک،حجامت، زالودرمانی و….)

 

درپایان دوره آموزشی مقدماتی، آزمون کتبی توسط موسسه آموزشی پژوهشی “احیای طب جامع ایرانیان” برگزار شده و برای دانش پژوهانی که نمره قبولی را کسب نمایند گواهینامه معتبر آموزشی صادر می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۹۲۰۱۲۸-۰۲۱ روابط عمومی تماس حاصل فرمایید.

دوره ها

درباره ما

موسسه آموزشی پژوهشی احیای طب جامع ایرانیان شماره روابط عمومی 66920128-021
در حال بارگذاری